Borovicový sirup 250ml Klášterní officina

Napomáha vykašliavaniu pri zahlienení. 

Viac detailov


3,44 €


Borovicový sirup je extraktom z pukov borovice lesnej. Borovica je mrazuvzdorný vzpriamený ihličnan vyskytujúci sa na piesku, vápencových skalách, alebo rašelinových pôdach, navyše tvorí naše krásne lesy. Navonok je tento strom vždy zelený a pozorovateľovi sa javí, že ihlice neopadávajú. Odkiaľ by sa však nabralo opadané ihličie na zemi? Zbierajú sa púčiky, avšak iba z vyrúbaných stromov, pretože zber púčikov zo živých drevín je zakázaný. Borovica obsahuje silicu, triesloviny, horčiny, glykozidy a organické kyseliny.

Sirup z pukov napomáha podporovať tvorbu hlienov, napomáha tiež vykašliavaniu, s môže pôsobiť močopudne. Má silné podporné antiseptické a protizápalové účinky, pomáha tiež prečisťovať organizmus. Účinnou látkou je silica, ktorá obsahuje terpény, živicu, triesloviny a horčiny.

Dávkovanie: 2-3x denne 3 lyžičky (15ml), deti od 3 rokov 2-3x denne 1 lyžička (5ml).

Zloženie: fruktóza, pitná voda, bylinné extrakty z borovicových pupeňov (Pinus) a z ibišteka sudánskeho (Hibiscus sabdarifa), kyselina L-askorbová (vitamín C), regulátor kyslosti: kyselina citrónová, kyselina jablčná, konzervačná látka: sorbát draselný.

Hmotnosť: 250ml

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Borovicový sirup 250ml Klášterní officina

Borovicový sirup 250ml Klášterní officina

Napomáha vykašliavaniu pri zahlienení. 

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty