Artrofyt sirup 500ml Klášterní officina

Výživa pre kĺby, väzy a chrupavky.

Viac detailov


11,43 €


Artrofyt sirup tvorí zmes bylín a navyše veľmi dôležitú stavebnú látku glukosamín, ktorý je základom kĺbových obalov, väzov a chrupaviek. Okrem glukosamínu obsahuje aj chondroitín, ktorý je súčasťou chrupaviek. Artrofyt sirup obsahuje voľnú kyselinu kremičitú, ktorej soli sú dôležitými stavebnými kameňmi spojivových tkanív, napríklad väzov, kostí, chrupaviek, vlasov a nechtov. Tieto látky v súčinnosti pomáhajú chrániť a regenerovať poškodené chrupavky, opotrebované kĺby, zmierňovať bolesti kĺbov a chrbtice.

Používa sa tiež ako podporná liečba nádorových ochorení a osteoporózy /tzv. rednutie kostí/, pôsobiť môže i protizápalovo, pri liečbe artritídy, reumatizmu a dny, ako prevencia poškodenia kĺbov, výrazne napomáha znižovať percento svalových zranení.

Bylinné extrakty z prasličky roľnej, konopice a stavikrvu vtáčieho sú zvolené pre vysoký obsah voľnej kyseliny kremičitej, ktorá ľahko preniká do slizníc a napomáha pri procesoch hojenia. Pôsobí tiež diureticky, čo napomáha vylučovaniu splodín látkovej výmeny. Extrakt z kozonohy hostcovej zvyšuje vylučovanie solí kyseliny močovej, čo pôsobí pri dne a reumatizme. 

Dávkovanie: 3 x denne 1 lyžičky (5ml).

Zloženie: pitná voda, fruktóza, glukosamín sulfát, chondroitín sulfát, bylinné extrakty: praslička roľná (Equisetum arvense), konopnica, stavikrv vtáčí (Polygonum aviculare), kozonoha hostcová (Aegopodium Podagraria L.); vitamín C, kyselina jablčná, sorban draselný.

Hmotnosť: 500ml

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Artrofyt sirup 500ml Klášterní officina

Artrofyt sirup 500ml Klášterní officina

Výživa pre kĺby, väzy a chrupavky.

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty