Aróniový sirup 250ml Klášterní officina

Výborný doplnok najmä železa a jódu.

Viac detailov


4,05 €


Aróniový sirup je známy svojím výnimočným zložením. Je zdrojom bioflavonoidov, vitamínov P, PP, B2, B9, pektínov, rutínu, jódu, železa a ďalších mikroelementov. Arónia je neveľký krík ktorý pochádza zo Severnej Ameriky je veľmi cenný kvôli tmavočiernym plodom s vysokým obsahom vitamínov a hlavne antioxidačných látok. Plody obsahujú asi 10 až 60 mg vitamínu C na 100 g bobúľ.

Obsahuje dostatok jódu pre tehotné a dojčiace ženy, deti a chorých so štítnou žľazou. Môže priaznivo pôsobiť ako prostriedok proti arterioskleróze, vysokému tlaku a prekyseleniu žalúdka, napomáha znižovať hladinu cholesterolu v krvi a pôsobiť môže aj pri spevňovaní kapilár ako aj proti stresu. Vďaka obsahu železa napomáha podporovať látkovú premenu dôležitú pre tvorbu energie, zároveň ovplyvňovať tvorbu červených krviniek, hemoglobínu a prispievať k správnemu prenosu kyslíka v tele. Napomáha tiež optimálnemu fungovaniu imunitného a nervového systému.

Dávkovanie: 2-3x denne 3 lyžičky (15ml), deti od 3 rokov 2-3x denne 1 lyžička (5ml).

Zloženie: fruktóza, pitná voda, bylinné extrakty z plodov Arónie čiernoplodej (Aronia melanocarpa), kyselina L-askorbová (vitamín C), regulátor kyslosti: kyselina citrónová, kyselina jablčná, konzervačná látka: sorbát draselný.

Hmotnosť: 250ml

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Aróniový sirup 250ml Klášterní officina

Aróniový sirup 250ml Klášterní officina

Výborný doplnok najmä železa a jódu.

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty