Grepavit extrakt z jadier 50ml Zväčšiť

Grepavit extrakt z jadier 50ml

Antimikrobiálny účinok extraktu z grepového jadierka.  

Viac detailov


8,90 €


Grepavit je výťažok z jadier grapefruitu (Citrus paradisi). Grepová jadrá sú bohaté na vitamín C. Ďalej obsahujú kyselinu listovú, železo, draslík a vápnik. Najvýznamnejšou zložkou extraktu z jadier grepu sú bioflavonoidy, ktoré sa vyznačujú výbornými antimikrobiálnymi účinkami. Grepavit neobsahuje alkohol - miesto liehu sme do výrobku použili potravinársky glycerín-Grepavit je tak vhodný aj pre osoby, ktoré nemôžu alkohol užívať (napr. kvôli pečeňovým problémom a pod).

Grepavit môže napomáhať pri liečbe ako vynikajúce prírodné antibiotikum pri všetkých prípadoch akútnych vírusových a bakteriálnych infekcií (chrípky, vnútorné zápaly a pod), neničí črevnú mikroflóru a organizmus ho veľmi dobre odbúrava. Napomáha aj zdravému organizmu bojovať s bežnými nepriateľskými vírusmi, baktériami a plesňami, ktoré na neho denne útočia (udáva sa, že likviduje cca 800 kmeňov baktérií a vírusov a 100 kmeňov plesní).

Je vynikajúcim podporným prostriedkom pri liečbe gynekologických infekcií, spôsobených kvasinkou Candida albicans. Napomáha aj ničiť ako jeden z mála prostriedkov tzv. zlatého stafylokoka (Staphylococcus aureus), ktorý spôsobuje ťažké a niekedy aj smrteľné zápaly. 

Grepavit môžeme využiť aj ako dezinfekčný prostriedok či na umytie ovocia, zeleniny i mäsa. Je tiež vynikajúci aj ako prírodný konzervant a na ošetrenie hygienicky nepreskúmané vody (ocenia najmä cestovatelia pri cestovaní do cudzích krajín).

Dávkovanie: 3x denne 5 až 15 kvapiek rozmiešať do 100ml vody.

Zloženie:štandardizovaný extrakt zo semien grapefruitu (Citrus paradisi) 10%, potravinársky glycerín, voda

Hmotnosť: 50ml

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Grepavit extrakt z jadier 50ml

Grepavit extrakt z jadier 50ml

Antimikrobiálny účinok extraktu z grepového jadierka.  

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty