5-dňová proteínová diéta Express Diet

Proteínová diéta fungujúca na princípe ketózy, teda chudnutie bez hladovania.

Viac detailov


49,00 €


V stravovacom koncepte 5 dňovej diéty Express Diet sú telu dodávané vysoko kvalitné prírodné proteíny (proteínová diéta) za súčasného zníženého prísunu sacharidov, tukov a energie pod 850 kcal/deň. Zvyčajne sú prvotným zdrojom energie pre telo sacharidy. Vzhľadom k ich obmedzenému prísunu počas užívania 5 dňovej diéty Express Diet sú rýchlo spotrebované a hlavným zdrojom energie sa stáva uložený tuk. Táto metabolická zmena sa nazýva ketóza. Pravidelným prísunom kvalitných proteínov (bielkovín) počas ketózy zabraňujeme spaľovaniu svalovej hmoty a podporujeme spaľovanie tukov.

Chudnutie bez hladovania.

Odbúravanie tukov počas ketózy produkuje ketóny (dajú sa zmerať aj v moči), ktoré v mzgu účinne tlmia pocit hladu a navodzujú pocity dobrej nálady a energie. Preto väčšina užívateľov chudnutie s 5 dňovou diétou Express Diet výborne znáša a je schopná vydržať až do konca bez pocitu hladu, čo je jedna z hlavných výhod nášho dietetického programu. Veľmi dôležitá je práve absencia pocitu hladu, čo je najväčším problémom ostatných diét. Pri bežných diétach začne organizmus v dôsledku hladovania produkovať tzv. hormóny hladu a vtedy mozog väčšinu ľudí donúti doplniť si zásoby. V tom čase je štítna žľaza nastavená na maximálne zúžitkovanie potravy a pri náhlom doplnení zásob dochádza k prudkému nárastu hmotnosti.

Jednoducho, doma a bez výživového poradcu!

Dietetický program 5 dňovej proteínovej diéty Express Diet je navrhnutý tak, že nemusíte byť odborníkom na zdravú výživu ani konzultovať Váš jedálniček s výživovým poradcom či lekárom. Konzumujete 4 jedla proteínovej diéty Express Diet denne a tie Vám poskytnú všetky základné živiny, vitamíny, minerály a stopové prvky ako u bežnej stravy. Zároveň sú však navrhnuté tak, aby Vás neustále udržovali v stave ketózy, teda spaľovania tukov bez pocitu hladu.

Express Diet – vyvinutá v USA, vyrobená vo Fínsku.

5 dňová proteínová diéta Express Diet je antikatabolická ketogénna diéta na regulovanie hmotnosti, ktorá využíva ketózu - prednostné spaľovanie tukov za súčasného zachovania svalovej hmoty. Metóda bola vyvinutá na Harvardskej univerzite na základe dlhoročného výskumu profesora G. L. Blackburna a s nadšením prijatá verejnosťou pre svoju bezpečnosť a skvelé výsledky. 5 dňová diéta Express Diet je vyrábaná vo Fínsku, ktoré je známe svojim škandinávskym postojom k starostlivosti o zdravie a prírodu.

Expresné dávkovanie: 5 dňová úplná náhrada stravy na regulovanie telesnej hmotnosti. 4 porcie 5-dňovej proteínovej diéty Express Diet denne. Ovsená kaša na ráno, 2 x slané jedlo na obed a večeru a sladký kokteil alebo smoothie môžete zaradiť do jedálnička kedykoľvek počas dňa. Okrem Express Diet už nič iné počas dňa nekonzumujete. 4 porcie Express Diet Vám zabezpečia prísun všetkých živín na celý deň.Energetická hodnota nepresiahne 850 kcal denne. Diétny program Express Diet sa nesmie používať viac ako 3 týždne bez lekárskeho dozoru. Na zabránenie JOJO efektu je dôležitý postupný prechod na normálnu stravu. Po ukončení diéty odporúčame prechádzať na bežné stravovanie postupne; prvý týždeň odporúčame pridať jedno bežné jedlo denne, ideálne polovičnú porciu a 3 produkty Express Diet, druhý týždeň 2 a tretí týždeň 3 bežné jedlá denne. Porcie zvyšujte tiež len veľmi postupne. Ak nepociťujete hlad, nevynechávajte jedlá, pretože bielkoviny obsiahnuté v našich pokrmoch sú dôležité pre správne fungovanie diéty.

Pohodlné dávkovanie: Čiastočná náhrada stravy. 2-3 porcie Express Diet denne a 1-2 bežné jedlá denne. Ak používate Express Diet ako náhradu jedného alebo viacerých denných jedál na regulovanie telesnej hmotnosti, je vhodná len ako súčasť diéty so zníženou energetickou hodnotou a ostatné potraviny musia byť jej nevyhnutnou súčasťou. Odporúčame však aj bežné jedlá voliť s vyšším obsahom bielkovín a kombinovať ich so zeleninou a znížiť množstvo sacharidov. Denný príjem kalórií odporúčame udržať pod 1500 kcal denne.

Obsah balenia: 5-dňová diéta Express Diet je kufrík, ktorý obsahuje 20 jedál: 4 chutné jedlá na každý deň. Všetky jedlá majú nízky obsah kJ, tukov a sacharidov a obsahujú vysoký podiel rastlinných a mliečnych bielkovín a vlákniny. Raňajky - Sladké ovsené kaše Express Diet s kúskami pravého ovocia na raňajky Vás príjemne naštartujú do nového dňa (jablkovo-škoricová kaša, vanilkovo-malinová kaša). Obed a večera - husté sýte polievky ochutené prírodnými zložkami bez glutamanu sodného a bez lepku (špargľový krém, syrový krém, šampiňónová polievka, paradajková polievka). Keď príde chuť na sladké - Sladký koktejl sa hodí kedykoľvek počas dňa, keď Vás prepadne chuť na sladké (jahodový smoothie, čokoládový koktail s malinami). 

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

5-dňová proteínová diéta Express Diet

5-dňová proteínová diéta Express Diet

Proteínová diéta fungujúca na princípe ketózy, teda chudnutie bez hladovania.

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty