Zelený kamut 45g BIO Zväčšiť

Zelený kamut 45g BIO

Prášok zo šťavy pšenice Kamut s detoxikačným účinkom v BIO kvalite.

Viac detailov


12,90 €


Zelený Kamut je 100% čistý, certifikovaný BIO prášok špičkovej kvality zo šťavy pšenice Kamut. Mieša sa s vodu alebo ovocnou šťavou a hneď sa vypije. Kamutové zrnká sú starovekou egyptskou potravinou, pôvodom z oblastí obklopujúcich Níl. Kamut je druh pšenice, ktorá neprešla metódou kríženia, či genetických úprav a je považovaná za jednu z najčistejších, na živiny bohatých potravín na planéte.

Rastliny s obsahom chlorofylu vždy boli „zdrojom života“ a zdravia pre celú Zem a jej obyvateľov. Iba jedna čajová lyžička Zeleného Kamutu obsahuje dennú dávku mnohých živín potrebných pre zdravé fungovanie tela. Táto výživná zelená super-potravina je zdrojom vysoko vstrebatelných anti-oxidantov, zásadotvorných látok, bielkovín, chlorofylu, esenciálnych mastných kyselín, stopových prvkov a enzýmov. Zelený kamut je minimálne spracovaný. Je trikrát umytý pre dosiahnutie úplnej čistoty a vákuovo sušený bez použitia tepla. 

Zelený kamut môže veľkou mierou napomáhať očisťovať a detoxikovať telo, podporovať regeneráciu buniek, zdravý imunitný systém, zvyšovať energiu, znižovať pocit únavy, zabezpečovať zásadité živiny a tým podporovať zdravú hladinu pH v tele a poskytovať živiny obsiahnuté v listovej zelenine.

Dávkovanie: zmiešajte 1 čajovú lyžičku s 2 dl džúsu alebo čistej pramenitej vody, 1-3-krát denne.

Zloženie: 100% prášok zo sušenej šťavy z výhonkov mladého Kamutu. Z ekologického poľnohospodárstva.

Hmotnosť: 45g 

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Zelený kamut 45g BIO

Zelený kamut 45g BIO

Prášok zo šťavy pšenice Kamut s detoxikačným účinkom v BIO kvalite.

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty