Kokosový olej z mladého kokosu 500ml Zväčšiť

Kokosový olej z mladého kokosu 500ml

Olej lisovaný z čerstvého mladého kokosu.

Viac detailov


12,50 €


Kokosový olej z mladého kokosu vzniká pri teplote nižšej ako 35 °C, pričom celý proces lisovania netrvá dlhšie ako 5 minút. Olej si tak zachováva v najvyššej možnej miere všetky svoje najlepšie vlastnosti. Je najjemnejšej konzistencie a najvyššej kvality spomedzi kokosových olejov vôbec. Nakoľko sa jedná o mladý kokos, jeho účinky sú proti klasickému panenskému kokosovému oleju znásobené.

Čistý kokosový olej je veľmi ľahké si obľúbiť ako telové mlieko, alebo pleťový olej. Dobre sa roztiera i vstrebáva, veľmi príjemne vonia a má na pokožku blahodarný vplyv. Je obzvlášť vhodný pre suchú a poškodenú pokožku. Jeho zloženie je blízke tukom v našej pokožke a preto je ľahko vstrebávaný a prijímaný telom. Kozmetické firmy veľmi často používajú kokosový olej do svojich výrobkov. Vďaka svojej jemnej vôni je to ideálny masážny olej aj lubrikačný olej

Čisto rastlinná starostlivosť o celé telo i vlasy, skvelý kúpeľový olej s nádhernou jemnou vôňou, ideálny tiež po holení - ošetruje vysušenú a namáhanú pokožku.

Výnimočný aj na vnútorné použitie, panenský kokosový olej vyrobený z dužiny kokosového orecha lisovaný za studena. Čistenie výhradne mechanickou cestou, cedením. Pri lisovaní za studena si zachováva všetkydobré vlastnosti. Čistý, jedinečný, s tradičnou vôňou kokosu, ktorí je ideálny pre deti aj dospelých. Použiteľný aj na sladkosti, dezerty, zákusky, zmrzlinu.

Zloženie: 100% kokosový olej lisovaný za studena. 

Hmotnosť: 500 ml

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Kokosový olej z mladého kokosu 500ml

Kokosový olej z mladého kokosu 500ml

Olej lisovaný z čerstvého mladého kokosu.

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty